Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий Кабинета Министров Украины по установлению размера прожиточного минимума в Украине на 2015 год

Апелляционный административный суд
Определение от 11.11.2015 № 826/6362/15
редакция действует с 29.11.2016

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

11.11.2015 р.

Справа N 826/6362/15

Ухвалу скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 29 листопада 2016 року)

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Кобаля М. І., суддів - Епель О. В., Карпушової О. В., при секретарі - Хмарській К. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали апеляційної скарги Кабінету Міністрів України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 вересня 2015 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України, треті особи - Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство фінансів України, про визнання протиправними дій та зобов'язати вчинити дії, встановив:

ОСОБА_2 (далі - Позивач) звернувся до суду із адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України (далі - Відповідач) у якому просив:

1. Визнати протиправними дії Кабінету Міністрів України із встановлення розміру прожиткового мінімуму в Україні на 2015 рік без проведення і врахування результатів науково - громадської експертизи сформованих набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму всупереч вимогам ст. 4 Закону України "Про прожитковий мінімум".

2. Визнати протиправними дії Кабінету Міністрів України із встановлення розміру прожиткового мінімуму в Україні на 2015 рік без проведення і врахування результатів перегляду вмісту наборів непродовольчих товарів, продуктів харчування та послуг для основних соціально-демографічних груп населення всупереч вимогам ст. 3 Закону України "Про прожитковий мінімум".

3. Визнати протиправною бездіяльність Кабінету Міністрів України в частині не вжиття заходів для встановлення прожиткового мінімуму в Україні на 2015 рік на забезпечення гарантій ст. 48 Конституції України та на виконання ст. ст. 3, 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" з урахуванням покладених на відповідача обов'язків згідно ст. ст. 3, 5, 6, 9 Закону України "Про основи національної безпеки України", ст. ст. 2, 3, 19, 41 Закону України "Про Кабінет Міністрів України".

4. Зобов'язати Кабінет Міністрів України вжити передбачені законодавством заходи та реалізувати наявну компетенцію з метою:

- провести науково - громадську експертизу набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму в Україні, - на виконання ст. 4 Закону України "Про прожитковий мінімум";

Опрос