Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий Кабинета Министров Украины относительно принятия распоряжения от 01.10.2014 г. N 1114-р

Апелляционный административный суд
Определение от 28.10.2015 № 826/411/15

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

28.10.2015 р.

Справа N 826/411/15

Київський апеляційний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Сорочко Є. О., суддів - Бистрик Г. М., Земляної Г. В. (за участю секретаря - Грисюк Г. Г.), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Підприємства "Трансшип" у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 14 вересня 2015 року у справі за адміністративним позовом Підприємства "Трансшип" у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю до Кабінету Міністрів України (за участю третіх осіб без самостійних вимог - Міністерства інфраструктури України, Державного підприємства "Класифікаційне товариство регістр судноплавства України", Підприємства з іноземними інвестиціями у формі Товариства з обмеженою відповідальністю "Бюро Верітас Україна", Представництва Американського бюро судноплавства, Приватного акціонерного товариства "Регіональне управління в Україні Російського морського регістру судноплавства") про визнання протиправними дій, визнання нечинним розпорядження, встановив:

Підприємство "Трансшип" у вигляді Товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТОВ "Трансшип") звернулося до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Кабінету Міністрів України про визнання протиправними дій щодо ухвалення розпорядження від 01.10.2014 р. N 1114-р "Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 березня 1996 р. N 172"; визнання нечинним розпорядження; зобов'язання внесення відповідних змін до розпорядження та укладення угод з відповідними товариствами.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 14 вересня 2015 року в задоволенні позову відмовлено.

Опрос