Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении отсутствия компетенции относительно установления порядка выплаты пенсий и других социальных выплат

Окружной административный суд
Определение от 21.04.2015 № 826/19783/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

21.04.2015 р.

N 826/19783/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Мазур А. С., суддів - Кротюка О. В., Літвінової А. В., при секретарі судового засідання - Хильницькій О. В. (за участю сторін: ОСОБА_1, ОСОБА_2), розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника позивача у справі за позовом ОСОБА_3 до Кабінету Міністрів України про встановлення відсутності компетенції, встановив:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулася ОСОБА_3 з позовом про встановлення відсутності компетенції Кабінету Міністрів України щодо встановлення заборони на здійснення видатків з бюджету Пенсійного фонду та бюджетів інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування на непідконтрольних державній владі територіях; встановлення відсутності компетенції щодо встановлення порядку виплати пенсій та інших соціальних виплат з бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування в залежності від місця перебування (проживання) особи; визнання п. 2 та п. 8 Тимчасового порядку фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей, затвердженого постановою КМУ N 595 від 07.11.2014 "Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей" - незаконними.

В судовому засіданні 21.04.2015 року представником позивача подано клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.

Представник відповідача не заперечував проти задоволення клопотання та залишення позовної заяви без розгляду.

Опрос