Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении отсутствия компетенции относительно установления порядка выплаты пенсий и других социальных выплат

Окружной административный суд
Определение от 21.04.2015 № 826/19783/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

21.04.2015 р.

N 826/19783/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Мазур А. С., суддів - Кротюка О. В., Літвінової А. В., при секретарі судового засідання - Хильницькій О. В. (за участю сторін: ОСОБА_1, ОСОБА_2), розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника позивача у справі за позовом ОСОБА_3 до Кабінету Міністрів України про встановлення відсутності компетенції, встановив:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулася ОСОБА_3 з позовом про встановлення відсутності компетенції Кабінету Міністрів України щодо встановлення заборони на здійснення видатків з бюджету Пенсійного фонду та бюджетів інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування на непідконтрольних державній владі територіях; встановлення відсутності компетенції щодо встановлення порядку виплати пенсій та інших соціальних виплат з бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування в залежності від місця перебування (проживання) особи; визнання п. 2 та п. 8 Тимчасового порядку фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей, затвердженого постановою КМУ N 595 від 07.11.2014 "Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей" - незаконними.

В судовому засіданні 21.04.2015 року представником позивача подано клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.

Представник відповідача не заперечував проти задоволення клопотання та залишення позовної заяви без розгляду.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос