Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными отдельных положений решений Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания относительно утверждения и внесения изменений в Положение о порядке выдачи лицензии провайдера программной услуги

Апелляционный административный суд
Определение от 24.09.2015 № 826/8958/15

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

24.09.2015 р.

Справа N 826/8958/15

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Парінова А. Б., суддів - Грибан І. О., Губської О. А., при секретарі судового засідання - Гнідіній М. Ю. (за участю представників сторін: від позивача - Б. А. В., від відповідача - Н. О. С.), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Діван.ТВ" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 27 липня 2015 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Діван.ТВ" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, третя особа - Міністерство юстиції України, про визнання протиправними окремих положень та скасування державної реєстрації нормативно-правового акта, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (далі по тексту - відповідач), в якому просив суд:

- визнати протиправним абзац 5 підпункту 2.4 Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (в редакції від 06 листопада 2014 року), затвердженого рішенням Національної ради від 28 грудня 2011 року N 2979 "Про затвердження Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги" в частині розширення переліку документів, необхідних для одержання ліцензії провайдера програмної послуги;

- скасувати державну реєстрацію нормативно-правового акта - рішення Національної ради від 06 листопада 2014 року N 1187 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги" в Міністерстві юстиції України 28 листопада 2014 року за N 1520/26297.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 24 вересня 2015 року у задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати оскаржувану постанову та прийняти нове рішення, яким позов задовольнити.

Свої вимоги апелянт обґрунтовує тим, що суд першої інстанції при винесенні оскаржуваного рішення помилково застосував норми матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

Опрос