Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий относительно непредоставления в определенный законом пятидневный срок ответа на информационный запрос

Окружной административный суд
Постановление от 19.07.2013 № 804/7983/13-а

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

19.07.2013 р.

Справа N 804/7983/13-а

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Верби І. О., при секретарі судового засідання - Чмоні А. О. (за участю представників: позивача - Т. Ю. Г., Л. Г. М., відповідача - Ч. Ю. А.), розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Громадської організації "Незалежна Правозахисна Громадська Організація "Право на Захист" в особі заступника керівника ГО Т. Ю. Г. до прокуратури Кіровського району м. Дніпропетровська про визнання дій протиправними, встановив:

10 червня 2013 року громадська організація "Незалежна Правозахисна Громадська Організація "Право на Захист" в особі заступника керівника ГО Т. Ю. Г. звернулась до адміністративного суду із адміністративним позовом до Прокуратури Кіровського району м. Дніпропетровська із позовними вимогами, з урахуванням уточнень від 19 липня 2013 року, про визнання дій відповідача, що виразились у ненаданні у визначений законом п'ятиденний строк відповіді на інформаційний запит Т. Ю. Г. від 21 травня 2013 року протиправними та зобов'язання відповідача утриматись від вчинення протиправних дій, які виражаються в незабезпеченні розгляду інформаційних запитів останнім протягом п'яти робочих днів з дня отримання у порядку, визначеному Законом України "Про доступ до публічної інформації".

В обґрунтування позову зазначено, що Т. Ю. Г. отримала відповідь на власний інформаційний запит від 21 травня 2013 року, направлену відповідачем поштовим зв'язком із порушенням встановленого п'яти денного строку, а саме 31 травня 2009 року.

Опрос