Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве принять уведомление об изменении Президента и руководящего состава Всеукраинского татарского культурного центра "Туган тел"

Апелляционный административный суд
Определение от 04.03.2014 № 826/13043/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

04.03.2014 р.

Справа N 826/13043/13-а

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Мамчура Я. С., суддів - Горяйнова А. М., Желтобрюх І. Л., при секретарі - Гімарі Н. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві апеляційну скаргу Всеукраїнського татарського культурного центру "Туган тел" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 25 листопада 2013 року у справі за адміністративним позовом Всеукраїнського татарського культурного центру "Туган тел" до Деснянського районного управління юстиції у м. Києві, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - ОСОБА_2, про визнання неправомірним наказу та правового висновку, скасування наказу, зобов'язання вчинити дії, встановила:

Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просив:

визнати неправомірними, нечинними наказ "Про відмову в прийнятті повідомлення про зміну Президента та керівного складу Всеукраїнського татарського культурного центру "Туган тел" N 63/01-03-20 від 26 липня 2013 року, виданого начальником Деснянського районного управління юстиції у місті Києві Б. М. Г. та правовий висновок головного спеціаліста Деснянського районного управління юстиції у місті Києві П. О. М. від 24 липня 2013 року, скасувати даний наказ в повному обсязі;

зобов'язати Деснянське районне управління юстиції у місті Києві прийняти повідомлення про зміну Президента та керівного складу ВТКЦ "Туган тел" та внести дані зміни до ЄДРПОУ;

визнати легітимною позачергову конференцію Всеукраїнського татарського культурного центру "Туган тел", що відбулася 24 травня 2013 року в м. Києві за адресою вул. Невська, 10-А та протокол зазначеної позачергової конференції ВТКЦ "Туган тел" від 24 травня 2013 року N 26.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 25 листопада 2013 року провадження у справі в частині позовних вимог про визнання легітимними позачергової конференції Всеукраїнського татарського культурного центру "Туган тел", що відбулася 24 травня 2013 року в м. Києві за адресою: вул. Невська, 10-а та протоколу зазначеної позачергової конференції ВТКЦ "Туган тел" від 24 травня 2013 року N 26 закрито.

Опрос