Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приказа о принятии к сведению информации об изменениях в составе руководящих органов Каланчакской районной общественной организации охотников "Червоний Чабан"

Окружной административный суд
Постановление от 11.06.2013 № 821/1722/13-а

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

11.06.2013 р.

Справа N 821/1722/13-а

Херсонський окружний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Пекного А. С., при секретарі - Осташевському Е. Є. (за участю: позивача ОСОБА_1 та його представника ОСОБА_2, представника відповідача - Л. Ю. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Каланчацького районного управління юстиції Херсонської області, третя особа - Каланчацька районна громадська організація мисливців "Червоний чабан", про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся до суду із позовом до Каланчацького районного управління юстиції Херсонської області (далі - відповідач, Каланчацьке РУЮ), в якому просить:

визнати протиправними дії Каланчацького РУЮ щодо прийняття наказу N 1-3/18 від 05 квітня 2013 року "Про взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів Каланчацької районної громадської організації мисливців "Червоний Чабан" та щодо подання для публікації у Каланчацькій районній газеті "Слава праці" N 15 від 19.04.2013 р. оголошення про реєстрацію зміни керівного органу Каланчацької районної громадської організації мисливців "Червоний Чабан" та оголошення її керівником ОСОБА_4;

скасувати наказ Каланчацького РУЮ N 1-3/18 від 05 квітня 2013 року "Про взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів Каланчацької районної громадської організації мисливців "Червоний Чабан";

зобов'язати відповідача негайно внести до Реєстру громадських об'єднань відомості про скасування зазначеного наказу та допустити в цій частині негайне виконання постанови суду.

Позовні вимоги мотивовані тим, що позивач з початку заснування Каланчацької районної громадської організації мисливців "Червоний Чабан" (далі - третя особа, КРГОМ "Червоний Чабан") є головою правління, керівником громадської організації.

16.04.2013 р. позивачу стало відомо, що відповідачем прийнято рішення "Про взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів Каланчацької районної громадської організації мисливців "Червоний Чабан", відповідно до якого керівником КРГОМ "Червоний Чабан" є гр. ОСОБА_4 Також позивач дізнався про те, що таке рішення прийнято на підставі протоколу загальних зборів громадської організації від 09.02.2013 р.

Як вказує позивач, 09.02.2013 р. дійсними членами КРГОМ "Червоний Чабан" не проводились загальні збори членів громадської організації, в тому числі і щодо зміни у складі її керівних органів.

Опрос