Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении юридического лица

Окружной административный суд
Постановление от 15.02.2013 № 805/870/13-а

ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

15.02.2013 р.

Справа N 805/870/13-а

Донецький окружний адміністративний суд у складі судді Кравченко Т. О., розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби до Донецького обласного осередку всеукраїнської громадської організації "Асоціація ветеранів державної кримінально-виконавчої служби України" про припинення юридичної особи, встановив:

24 січня 2013 року Державна податкова інспекція у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби звернулася до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Донецького обласного місцевого осередку всеукраїнської громадської організації "Асоціації ветеранів державної кримінально-виконавчої служби України", в якому просила припинити юридичну особу у зв'язку з тим, що відповідач більше року не надає в органи державної податкової служби податкову звітність, декларації, документи бухгалтерської звітності, які передбачені законодавством, чим порушує встановлений законодавством порядок надання податкової звітності та унеможливлює здійснення державного контролю за сплатою податків та інших обов'язкових платежів.

25 січня 2013 року суддею постановлена ухвала про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі, відповідачу встановлений десятиденний строк з дня одержання копії цієї ухвали для подання заперечення проти позову та необхідних документів або заяви про визнання позову.

29 січня 2013 року копія вказаної ухвали надіслана на адресу відповідача рекомендованою поштовою кореспонденцією з повідомленням про вручення, 4 лютого 2013 року ухвала отримана уповноваженою особою відповідача, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення (а. с. 17).

Приймаючи до уваги вказані обставини та визначений Кодексом адміністративного судочинства України (далі - КАС України) порядок здійснення судових викликів і повідомлень, суд дійшов висновку, що відповідач належним чином повідомлений про те, що справа розглядатиметься в порядку скороченого провадження.

Опрос