Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными (незаконными) действий относительно установления ограничений в покупке иностранной валюты

Окружной административный суд
Постановление от 17.07.2015 № 826/5678/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

17.07.2015 р.

N 826/5678/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Данилишина В. М., суддів - Качура І. А., Келеберди В. І. розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпроолія" до Національного банку України та Державної казначейської служби України про визнання протиправними (незаконними) дій, визнання незаконним (протиправним, недійсним, нечинним) рішення в частині, відшкодування шкоди.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпроолія" (далі - позивач) до Національного банку України (далі - відповідач-1, Національний банк) та Державної казначейської служби України (далі - відповідач-2) про:

- визнання протиправними та незаконними, тобто, такими, що порушують вимоги законодавства України, дій Національного банку щодо встановлення обмежень у купівлі іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України 25 лютого 2015 року відповідно до пунктів 3 та 5 постанови Національного банку від 24 лютого 2015 року N 130 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" (далі - оскаржувана постанова);

- визнання незаконними, протиправними, недійсними та нечинними пунктів 3 та 5 оскаржуваної постанови із моменту її ухвалення та набуття нею чинності;

- відшкодування шкоди, завданої застосуванням 25 лютого 2015 року пунктів 3 та 5 оскаржуваної постанови, шляхом стягнення із Державного бюджету України в особі відповідача-2 на користь позивача 920185,53 грн.

Опрос