Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в открытии производства по делу, так как не подлежит рассмотрению в судах в порядке, определенном КАС Украины

Городской суд
Определение от 05.05.2014 № 495/3103/14-а

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

05.05.2014 р.

Справа N 495/3103/14-а

Про відмову у відкритті провадження у справі, так як не підлягає розгляду в судах у порядку, визначеному КАС України

Суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суд Одеської області Прийомова О. Ю., розглянувши адміністративний позов заступника Білгород-Дністровського міжрайонного прокурора в інтересах неповнолітньої ОСОБА_2, законний представник якої ОСОБА_3 до Білгород-Дністровського РВ ГУ ДМС України в Одеській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача - ОСОБА_4, про зобов'язання вчинити певні дії в частині зняття з місця реєстрації особи, встановила:

Заступник Білгород-Дністровського міжрайонного прокурора звернувся до Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області в інтересах неповнолітньої ОСОБА_2, законний представник якої ОСОБА_3 до Білгород-Дністровського РВ ГУ ДМС України в Одеській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача - ОСОБА_4 про зобов'язання вчинити певні дії в частині зняття з місця реєстрації особи, просить суд зобов'язати відповідача здійснити зняття з реєстрації місця проживання ОСОБА_4 за адресою: АДРЕСА_1.

Згідно зі ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, втому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

У відповідності до ст. 15 ЦПК України суди розглядають у порядку цивільного судочинства спори щодо захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин.

Опрос