Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перерегистрации места проживания

Апелляционный административный суд
Определение от 30.09.2014 № 826/16437/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

30.09.2014 р.

Справа N 826/16437/13-а

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Шостака О. О., суддів - Мамчура Я. С., Желтобрюх І. Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві без фіксування технічними засобами в порядку ст. 41 КАС України апеляційну скаргу Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 січня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Оболонського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в м. Києві, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Житлово-експлуатаційна контора N 503 Комунального підприємства "Житлосервіс "Приозерне", Оболонська районна в м. Києві державна адміністрація, про зобов'язання вчинити дії, встановила:

У жовтні 2013 року позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Оболонського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в м. Києві, треті особи у якому просив зареєструвати позивачів за фактичним місцем їх проживання згідно із новою нумерацією, в кімнаті АДРЕСА_1.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 січня 2014 року позов було задоволено.

Не погоджуючись із прийнятими судовими рішеннями, третя особа подала апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду від 22.01.2014 року та прийняте нове рішення, яким відмовити в задоволені позову. Свої вимоги обґрунтовує тим, що судом першої інстанції було порушено норми матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи, доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає необхідним апеляційну скаргу Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації - залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від "22" січня 2014 року - залишити без змін, виходячи із наступного.

Відповідно до ст. 159 КАС України судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин у адміністративній справі, підтверджених такими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Опрос