Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возобновлении регистрации в общежитии

Районный суд
Постановление от 28.01.2015 № 2-а/369/53/15, 369/5657/14-а

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

28.01.2015 р.

Справа N 369/5657/14-а

 

Провадження N 2-а/369/53/15

Києво-Святошинський районний суд Київської області у складі: головуючої - судді Ковальчук Л. М., при секретарі - Рябець А. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Горенської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, треті особи - ОСОБА_3, Державне геофізичне підприємство "Укргеофізика", про зобов'язання вчинити дії, встановив:

У червні 2014 року позивач ОСОБА_1 звернулася до Києво-Святошинського районного суду Київської області з адміністративним позовом до відповідача Горенської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області про зобов'язання вчинити дії, посилаючись на те, що вона з 2007 року працює в Технологічному центрі державного геофізичного підприємства "Укргеофізика" на посаді геофізика. У вересні 2007 року їй було надано ліжко-місце у гуртожитку по АДРЕСА_1 Києво-Святошинського району Київської області (ордер N 670/2007) та зареєстровано за місцем проживання.

З 2011 року ОСОБА_1 перебуває у декретній відпустці по догляду за дітьми до досягнення ними трирічного віку. У зв'язку з неможливістю проживання у гуртожитку разом з дітьми вона була змушена проживати у матері в м. Конотоп Сумської області.

У 2013 році гуртожиток, в якому вона зареєстрована і має проживати після закінчення декретної відпустки, був переданий на баланс Горенської сільської ради, а також була змінена адреса гуртожитку з АДРЕСА_1, на АДРЕСА_1. У зв'язку з цим у ОСОБА_1 виникла необхідність перереєстрації за новою адресою. ОСОБА_1 звернулася до міграційної служби Києво-Святошинського району Київської області, де їй в усній формі відмовлено з посиланням на відсутність ордера і роз'яснено звернутися до Горенської сільської ради.

15 січня 2014 року вона звернулася із письмовою заявою до голови Горенської сільської ради з вимогою надати документи, необхідні для поновлення реєстрації у гуртожитку.

Листом від 30 січня 2014 року сільська рада зазначила, що ОСОБА_1 не значиться в списках громадян, які проживають у гуртожитку, та попросила надання пояснень з приводу її відсутності у гуртожитку та відповідних документів.

Станом на 15 січня 2014 року ще не минуло шести місяців з моменту передачі гуртожитку на баланс сільської ради, а кожні 6 місяців ОСОБА_1 з'являлася у гуртожитку для отримання форми N 3, оскільки їй необхідно було поновлювати документи для отримання матеріальної допомоги на дітей. У січні 2014 року ОСОБА_1 відмовлено у видачі довідки, оскільки гуртожиток уже був переданий на баланс сільської ради.

19 лютого 2014 року ОСОБА_1 особисто надала до сільської ради листа з поясненнями та відповідні документи. В усній формі їй відмовлено у зв'язку з несплатою за проживання у гуртожитку, при чому відмовлено у наданні рахунку на сплату комунальних послуг.

Опрос