Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приватизации помещений в общежитии

Окружной административный суд
Постановление от 05.12.2013 № 826/12709/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

05.12.2013 р.

N 826/12709/13-а

Колегія суддів Окружного адміністративного суду міста Києва у складі: головуючого - судді Огурцова О. П., суддів - Клочкова Н. В., Кузьменко В. А. розглянув в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20 до Фонду державного майна України, Чернігівської міської ради, треті особи - Публічне акціонерне товариство "Київсільелектро", Дочірнє підприємство "Чернігівська механізована колона",  Публічне акціонерне товариство "Київсільелектро", Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20 звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Фонду державного майна України, Чернігівської міської ради, треті особи Публічне акціонерне товариство "Київсільелектро", Дочірнє підприємство "Чернігівська механізована колона" Публічного акціонерного товариства "Київсільелектро", Міністерство енергетики та вугільної промисловості України про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва Дочірньому підприємству "Чернігівська механізована колона" Публічного акціонерного товариства "Київсільелектро" було відмовлено в задоволенні клопотання щодо зупинення провадження у справі.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що оскільки гуртожиток, який розташований по АДРЕСА_1, в якому проживають позивачі та який перебуває на балансі ДП "Чернігівська механізована колона" ПАТ "Київсільелектро", не був включений до статутного капіталу ПАТ "Київсільелектро", то він відноситься до об'єктів державного житлового фонду та повинен був бути включений відповідачем 1 до Єдиного реєстру об'єктів державної власності, водночас останнім відповідного обов'язку виконано не було. Також позивачі посилаються на те, що відповідач 2 за відсутності на те правових підстав відмовляє їм в наданні дозволу на приватизацію приміщень у гуртожитку, який розташований по АДРЕСА_1.

Представник позивачів у судовому засіданні 07.10.2013 підтримав позовні вимоги та просив суд задовольнити позов у повному обсязі.

Відповідач 1 проти позовних вимог заперечив, через канцелярію суду 06.09.2013 надав суду письмові заперечення, у яких просив відмовити у задоволенні адміністративного позову у повному обсязі.

Опрос