Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании бездеятельности незаконной и обязательстве предоставить копии всех решений сельского совета и распоряжений районной государственной администрации

Окружной административный суд
Постановление от 21.12.2011 № 2а-5333/11/1070

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

21.12.2011 р.

N 2а-5333/11/1070

Суддя Київського окружного адміністративного суду - Брагіна О. Є., при секретарі судового засідання - Варченко І. В. (за участю: представників позивача - С. В. В. (протокол б/н від 29.11.2011 р.), ОСОБА_2 (довіреність б/н від 26.09.2011 р.), представника відповідача Манжай М. С. (службове посвідчення N 35, видане прокурором Київської області)), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом: Всеукраїнської громадської організації "Конгрес сприяння захисту українських земель" до Бориспільської міжрайонної прокуратури Київської області про визнання незаконною та протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

08.11.2011 р., до Київського окружного адміністративного суду звернулась Всеукраїнська громадська організація "Конгрес сприяння захисту українських земель" із позовом до Бориспільської міжрайонної прокуратури Київської області про визнання бездіяльності незаконною та спонукання до вчинення певних дій, зокрема: дати правову оцінку діям голови Бориспільської районної державної адміністрації, який відмовив Всеукраїнській громадській організації "Конгрес сприяння захисту українських земель" у наданні копій рішень сесії Гнідинської сільської ради; вжити необхідних заходів щодо надання Всеукраїнській громадській організації "Конгрес сприяння захисту українських земель" копій всіх розпоряджень Бориспільської районної державної адміністрації за період з 2004 р. по 2011 р. включно; вжити необхідних заходів щодо надання Всеукраїнській громадській організації "Конгрес сприяння захисту українських земель" копій всіх рішень сесій Гнідинської сільської ради за період з 2004 р. по 2011 р. включно; зобов'язати Бориспільську міжрайонну прокуратуру Київської області повідомити Всеукраїнську громадську організацію "Конгрес сприяння захисту українських земель" про результати перевірки дотримання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" посадовими особами Гнідинської сільської ради та Бориспільської районної державної адміністрації Київської області відповідно до звернень Всеукраїнської громадської організації "Конгрес сприяння захисту українських земель" за N 11/10-9 від 01.06. 2011 р. та за N 11/10-19 від 21.06. 2011 р.

18.11.2011 р., представником позивача, через канцелярію суду, була подана позовна заява зі змінами та доповненнями, в якій позивач просив визнати незаконною та протиправною бездіяльність Бориспільської міжрайонної прокуратури Київської області в питанні захисту прав Всеукраїнської громадської організації "Конгрес сприяння захисту українських земель" на отримання інформації відповідно Закону України "Про доступ до публічної інформації"; зобов'язати Бориспільську міжрайонну прокуратуру Київської області вчинити певні дії, а саме: внести подання до Бориспільської районної державної адміністрації про усунення порушень Закону України "Про доступ до публічної інформації" в питанні захисту прав Всеукраїнської громадської організації "Конгрес сприяння захисту українських земель" на отримання інформації та невидачі копій розпоряджень Бориспільської районної державної адміністрації за період з 2004 р. по 2011 р. Всеукраїнській громадській організації "Конгрес сприяння захисту українських земель"; внести подання до Гнідинської сільської ради про усунення порушень Закону України "Про доступ до публічної інформації" в питанні захисту прав Всеукраїнської громадської організації "Конгрес сприяння захисту українських земель" на отримання інформації та невидачі копій рішень сесій Гнідинської сільської ради за період з 2006 р. по 2011 р. Всеукраїнській громадській організації "Конгрес сприяння захисту українських земель"; перевірити діяльність посадових осіб Бориспільської районної державної адміністрації та Гнідинської сільської ради Київської області на предмет наявності в їх роботі корупційних діянь.

Мотивуючи позовні вимоги позивач вказав, що відповідач допустив незаконну та протиправну бездіяльність, яка виявилася у формальному підході до виконання працівниками прокуратури обов'язків, визначених Законом України "Про прокуратуру" та наданням відписок на грунтовні звернення позивача.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 25.11.2011 р. відкрито провадження у справі, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду на 13.12.2011 р. Розгляд справи було відкладено на 20.12.2011 р. у зв'язку з неявкою в судове засідання представника позивача, повідомленого належним чином про день, час та місце розгляду справи, від якого не надійшло клопотань чи заяв про розгляд справи за його відсутності.

20.12.2011 р., у судовому засіданні було оголошено перерву на 21.12.2011 р. у зв'язку з необхідністю витребування судом додаткових доказів по справі.

Опрос