Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене представления об устранении нарушений требований законодательства при распоряжении и использовании сельскохозяйственных земель

Окружной административный суд
Постановление от 27.08.2014 № 815/4675/14

ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

27.08.2014 р.

Справа N 815/4675/14

Одеський окружний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Іванова Е. А., секретаря - Сакара М. М. (за участю представників: відповідача - Е. І. С., К. М. Ф., третьої особи - ОСОБА_3), розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Одесі адміністративну справу за позовом Іллічівського міського голови Х. В. Я. до прокурора м. Іллічівська Одеської області (за участю третьої особи на боці позивача без самостійних вимог на предмет спору - Іллічівської міської ради) про визнання протиправним та скасування подання, встановив:

Іллічівський міський голова Х. В. Я. звернувся до суду з позовом до прокурора м. Іллічівська Одеської області, в якому просив визнати протиправним та скасувати подання прокуратури м. Іллічівська Одеської області від 03.06.2014 року N 16-68-2089вих. про усунення порушень вимог законодавства при розпорядженні та використанні сільськогосподарських земель.

Опрос