Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправной бездеятельности относительно таможенного оформления груза

Окружной административный суд
Постановление от 21.03.2013 № 826/1995/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

21.03.2013 р.

N 826/1995/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді - Іщука І. О., при секретарі судового засідання - Самаренко Х. С. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Дочірнього підприємства Державної компанії "Укрспецекспорт" - Державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми "Укрінмаш" до Київської регіональної митниці про визнання бездіяльності протиправної, зобов'язання вчинити дії (за участю представників сторін: від позивача - Б. Т. І., який діє на підставі довіреності [...]; від відповідача - не з'явився).

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Дочірнє підприємство Державної компанії "Укрспецекспорт" - Державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми "Укрінмаш" звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Київської регіональної митниці про визнання бездіяльності Київської регіональної митниці щодо митного оформлення вантажу "ремонтний фонд вертольоту Мі-24П-1 од. з наземним обладнанням в комплектації 1:1" за митною декларацію N 100200000/2012/610667.

Зі змісту позовних вимог вбачається, що на момент звернення до суду відповідач не здійснив митного оформлення заявленого для цього товару, а також позивачу не було відмовлено в здійсненні такого митного оформлення.

В зв'язку з цим позивач просить суд визнати бездіяльність відповідача щодо митного оформлення вантажу "ремонтний фонд вертольоту Мі-24П-1 од. з наземним обладнанням в комплектації 1:1" за митною декларацію N 100200000/2012/610667 неправомірною та зобов'язати відповідача здійснити митне оформлення зазначеного вантажу.

Представник відповідача, обґрунтовуючи правомірність своєї поведінки в своєму запереченні, посилався на наявність досудового розслідування у кримінальному провадженні та на лист слідчого відділу Служби Безпеки України, зі змісту якого вбачається необхідність збереження під митним контролем вантажу, поданого до митного оформлення за митною декларацією N 100200000/2012/610634.

Судове засідання 14.03.2013 р. проводилося за участю представників сторін.

Представник відповідача у судове засідання 21.03.213 року не з'явився, подав суду клопотання про відкладення розгляду справи в зв'язку з відрядженням свого представника. Суд вважає неявку представника відповідача неповажною, оскільки відповідач не надав доказів про незалучення іншого представника до участі у справі. Разом з тим, інших доказів на обґрунтування заперечень представник відповідача не надав.

Відповідно до частини 1 статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративна справа має бути розглянута і вирішена судом протягом розумного строку, але не більше місяця з дня відкриття провадження у справі.

Опрос