Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным и отмене решения Киевского городского совета от 26 декабря 2014 года за N 852/852

Окружной административный суд
Постановление от 31.07.2015 № 826/3771/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

31.07.2015 р.

N 826/3771/15

Окружний адміністративний суд міста Києва в складі: головуючого - судді Качура І. А., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Громадської організації "КИЇВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ" до Київської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Обслуговуючий кооператив "ОГК "Деміївський-Авто", про визнання недійсним та скасування рішення, встановив:

До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулась Громадська організація "КИЇВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ" (далі по тексту також - позивач) з позовом до Київської міської ради (надалі також - відповідач), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Обслуговуючий кооператив "ОГК "Деміївський-Авто" (надалі - третя особа), в якому просила:

- визнати рішення Київської міської ради від 26 грудня 2014 року за N 852/852 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "ОГК "Деміївський-Авто" на вул. Деміївській, 35 - 37 у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування гаражів" недійсним.

Опрос