Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании действий противоправными, признании противоправным и отмене постановления относительно установления тарифов

Окружной административный суд
Постановление от 11.09.2015 № 826/7485/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

11.09.2015 р.

Справа N 826/7485/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді - Кузьменка В. А. (за участю секретаря - Калужського Д. О.) розглянув у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, третя особа - Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі", про визнання дій протиправними, визнання протиправною та скасування постанови.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач, ОСОБА_1) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі по тексту - відповідач, НКРЕКП), за участю третьої особи - Комунального підприємства "Харківські теплові мережі" (далі по тексту - третя особа, КП "Харківські теплові мережі"), в якому просить: 1) визнати протиправними дії відповідача щодо встановлення 03 березня 2015 року тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення КП "Харківські теплові мережі"; 2) визнати протиправною та скасувати постанову НКРЕКП від 03 березня 2015 року N 763 "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення КП "Харківські теплові мережі".

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 травня 2015 року відкрито провадження в адміністративній справі N 826/7485/14, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

В судовому засіданні 27 серпня 2015 року позивач та його представник позовні вимоги підтримали, представники відповідача та третьої особи проти задоволення позовних вимог заперечили; особами, які беруть участь у справі, заявлено спільне клопотання про розгляд справи у письмовому провадженні.

Відповідно до частини четвертої статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Враховуючи викладене, суд ухвалив здійснити розгляд справи у порядку письмового провадження.

Опрос