Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании действий противоправными, признании противоправным и отмене постановления относительно установления тарифов

Окружной административный суд
Постановление от 11.09.2015 № 826/7488/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

11.09.2015 р.

Справа N 826/7488/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді - Кузьменка В. А. (за участю секретаря - Калужського Д. О.) розглянув у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, третя особа - Комунальне підприємство "Харківводоканал", про визнання дій протиправними, визнання протиправною та скасування постанови.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач, ОСОБА_1.) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі по тексту - відповідач, НКРЕКП) (за участю третьої особи - Комунального підприємства "Харківводоканал") (далі по тексту - третя особа, КП "Харківські теплові мережі"), в якому просить: 1) визнати протиправними дії відповідача щодо встановлення 26 березня 2015 року тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "Харківводоканал"; 2) визнати протиправною та скасувати постанову НКРЕКП від 26 березня 2015 року N 872 "Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "Харківводоканал".

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 травня 2015 року відкрито провадження в адміністративній справі N 826/7488/14, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

В судовому засіданні 27 серпня 2015 року позивач та його представник позовні вимоги підтримали, представники відповідача та третьої особи проти задоволення позовних вимог заперечили; особами, які беруть участь у справі, заявлено спільне клопотання про розгляд справи у письмовому провадженні.

Відповідно до частини четвертої статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Враховуючи викладене, суд ухвалив здійснити розгляд справи у порядку письмового провадження.

Опрос