Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения Киевского городского совета от 26 июля 2007 года N 101/1935 о передаче земельного участка

Окружной административный суд
Постановление от 07.09.2015 № 826/4617/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

07.09.2015 р.

Справа N 826/4617/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді - Кузьменка В. А. (за участю секретаря - Калужського Д. О.) розглянув у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа - Товариство з обмеженою відповідальністю "О. М. С.", про скасування рішення.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач, ОСОБА_1.) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Київської міської ради (далі по тексту - відповідач, КМР), за участю третьої особи - Товариства з обмеженою відповідальністю "О. М. С." (далі по тексту - третя особа, ТОВ "О. М. С."), в якому просить визнати протиправним та скасувати рішення відповідача від 26 липня 2007 року N 101/1935 "Про передачу земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю "О. М. С." для реконструкції та будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру із закладами громадського харчування, автостоянкою та комплексним благоустроєм території на АДРЕСА_1 у Святошинському районі м. Києва".

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 квітня 2014 року відкрито провадження в адміністративній справі N 826/4617/14, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

В судовому засіданні 27 серпня 2015 року представник позивача позовні вимоги підтримав, представник відповідача проти задоволення позовних вимог заперечив; представник третьої особи до суду не прибув.

Відповідно до частини шостої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Опрос