Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным приказа Минэнергоугля Украины от 08 мая 2015 года N 273

Окружной административный суд
Постановление от 12.08.2015 № 826/9295/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

12.08.2015 р.

N 826/9295/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Данилишина В. М., суддів - Качура І. А., Келеберди В. І., при секретарі судових засідань - Легейді Я. А. (за участю представників сторін) розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовами товариства з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Новоазовський" та виробничо-енергетичного об'єднання "Вітроенергопром" до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про визнання протиправними та часткове скасування наказів, зобов'язання вчинити певні дії.

На підставі ч. 3 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у судовому засіданні 12 серпня 2015 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва (також далі - суд) надійшов позов товариства з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Новоазовський" (далі - позивач-1, ТОВ "Вітряний парк Новоазовський") до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (далі - відповідач-1, Міненерговугілля України) про:

- визнання незаконним наказу Міненерговугілля України від 08 травня 2015 року N 273 "Про затвердження переліку виробників електричної енергії" (далі - оскаржуваний наказ N 273) із дня його прийняття у частині віднесення ТОВ "Вітряний парк Новоазовський" (пункт 18 додатку до наказу) до переліку виробників електричної енергії, установки (устаткування та/або енергетичне обладнання) яких знаходяться на території, де органи державної влади не здійснюють, або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження;

- скасування оскаржуваного наказу N 273 у зазначеній частині.

Ухвалою суду від 10 червня 2015 року відкрито провадження в адміністративній справі N 826/9295/15 (далі - справа N 826/9295/15), у якій призначено попереднє судове засідання.

Крім того, до суду надійшов позов виробничо-енергетичного об'єднання "Вітроенергопром" (далі - позивач-2, ВЕО "Вітроенергопром") до Міненерговугілля України (далі - відповідач-1) про:

- визнання незаконним наказу Міненерговугілля України від 08 травня 2015 року N 273 "Про затвердження переліку виробників електричної енергії" (далі - оскаржуваний наказ N 273) із дня його прийняття у частині віднесення ВЕО "Вітроенергопром" (пункт 19 додатка до наказу) до переліку виробників електричної енергії, установки (устаткування та/або енергетичне обладнання) яких знаходяться на території, де органи державної влади не здійснюють, або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження;

Опрос