Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене решений Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку относительно приостановления торговли ценными бумагами

Окружной административный суд
Постановление от 17.08.2015 № 826/8595/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

17.08.2015 р.

N 826/8595/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Аблова Є. В., при секретарі судового засідання - Мальчик І. Ю. (за участю сторін: представників позивача - Б. Л. М., С. О. В., представників відповідача - А. О. Л., М. О. П.), розглянувши в судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-фондове партнерство "Фітч" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправним та скасування рішень, встановив:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулося товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-фондове партнерство "Фітч" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправним та скасування рішень, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що оскаржувані рішення обмежують законні права вільного розпорядження цінними паперами ПАТ "Бюро кредитних історій Кредит сервіс", які належать позивачу як акціонеру на праві власності.

У позовній заяві позивач (з урахуванням заяви про збільшення позовних вимог) просить суд:

Опрос