Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий Кабинета Министров Украины по установлению размера прожиточного минимума в Украине на 2015 год

Окружной административный суд
Постановление от 17.09.2015 № 826/6362/15
редакция действует с 29.11.2016

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

17.09.2015 р.

N 826/6362/15

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 11 листопада 2015 року)

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 29 листопада 2016 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого, судді - Кротюка О. В., суддів: Літвінової А. В., Мазур А. С., розглянув адміністративну справу в порядку письмового провадження за позовом Б. С. В. до Кабінету Міністрів України, треті особи: Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство фінансів України, про визнання протиправними дій, зобов'язати вчинити дії.

Обставини справи:

До окружного адміністративного суду міста Києва звернувся Б. С. В. з позовом до Кабінету Міністрів України.

Позивач згідно заяви про зміну позовних вимог (т. 1, а. с. 34) просить суд:

1. Визнати протиправними дії Кабінету Міністрів України із встановлення розміру прожиткового мінімуму в України на 2015 рік без проведення і врахування науково-громадської експертизи сформованих набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму всупереч вимогам ст. 4 Закону України "Про прожитковий мінімум".

2. Визнати протиправними дії Кабінету Міністрів України із встановлення прожиткового мінімуму в України на 2015 рік без проведення і врахування результатів перегляду вмісту наборів непродовольчих товарів, продуктів харчування та послуг для основних соціально-демографічних груп населення всупереч вимогам ст. 3 Закону України "Про прожитковий мінімум".

3. Визнати протиправною бездіяльність Кабінету Міністрів України в частині не вжиття заходів для встановлення прожиткового мінімуму в Україні на 2015 рік на забезпечення гарантій ст. 48 Конституції України та на виконання ст. ст. 3, 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" з урахуванням покладених на відповідача обов'язків згідно ст. ст. 2, 3, 19, 41 Закону України "Про Кабінету Міністрів України".

Опрос