Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене постановления Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, от 18 февраля 2015 года N 203

Апелляционный административный суд
Определение от 18.06.2015 № 826/3734/15
редакция действует с 22.10.2015

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

18.06.2015 р.

Справа N 826/3734/15

Ухвалу залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 22 жовтня 2015 року)

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Вівдиченко Т. Р., суддів - Бєлової Л. В., Гром Л. М. (за участю секретаря - Стеценко А. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою представника позивачів - Товариства з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Краснодонський", Виробничо-енергетичного об'єднання "Вітроенергопром", Товариства з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Лутугинський", Товариства з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Новоазовський" - ОСОБА_3 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 20 квітня 2015 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Краснодонський", Виробничо-енергетичного об'єднання "Вітроенергопром", Товариства з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Лутугинський", Товариства з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Новоазовський" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про визнання протиправною та скасування постанови, встановив:

Позивачі - Товариство з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Краснодонський", Виробничо-енергетичне об'єднання "Вітроенергопром", Товариство з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Лутугинський", Товариство з обмеженою відповідальністю "Вітряний парк Новоазовський" звернулись до суду з позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про визнання протиправною та скасування постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 18 лютого 2015 року N 203.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 20 квітня 2015 року у задоволенні адміністративного позову відмовлено.

Опрос