Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным Положения о порядке выдачи лицензии провайдера программной услуги

Окружной административный суд
Постановление от 27.07.2015 № 826/8958/15
редакция действует с 24.09.2015

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

27.07.2015 р.

N 826/8958/15

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 24 вересня 2015 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Данилишина В. М., при секретарі судових засідань - Махиньку Ю. О. (за участю представників сторін та третьої особи) розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Діван. ТВ" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, третя особа - Міністерство юстиції України, про визнання протиправними окремих положень та скасування державної реєстрації нормативно-правового акта.

На підставі ч. 3 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у судовому засіданні 27 липня 2015 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва (також далі - суд) надійшов позов товариства з обмеженою відповідальністю "Діван. ТВ" (далі - позивач) до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (далі - відповідач, Національна рада) про:

- визнання протиправним абзацу 5 підпункту 2.4 Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (в редакції від 06 листопада 2014 року), затвердженого рішенням Національної ради від 28 грудня 2011 року N 2979 "Про затвердження Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги" в частині розширення переліку документів, необхідних для одержання ліцензії провайдера програмної послуги;

- скасування державної реєстрації нормативно-правового акта - рішення Національної ради від 06 листопада 2014 року N 1187 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги" в Міністерстві юстиції України 28 листопада 2014 року за N 1520/26297 (далі - оскаржуваний акт).

В обґрунтування позову зазначено, що відповідач, приймаючи оскаржуваний акт, вийшов за межі своїх повноважень шляхом затвердження підзаконного нормативно-правового акта, окремі положення якого суперечать нормам чинного законодавства. Відповідачем створено перешкоди у вільному здійсненні господарської діяльності суб'єктами господарювання, оскільки неможливість здійснювати ліцензування нових медіа унеможливлює співробітництво суб'єктів господарювання із закордонними контрагентами, співпраця з якими вимагає наявності ліцензії.

Відповідною ухвалою суду відкрито провадження в адміністративній справі N 826/8958/15 (далі - справа), яку призначено до розгляду суддею одноособово у судовому засіданні, а також зобов'язано відповідача опублікувати оголошення про відкриття провадження у справі у виданні, у якому оскаржуваний акт був або мав бути офіційно оприлюднений.

Опрос