Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене решений Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания относительно переоформления лицензии на вещание

Окружной административный суд
Постановление от 27.08.2015 № 826/6401/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

27.08.2015 р.

Справа N 826/6401/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Кузьменка В. А. (за участю секретаря Калужського Д. О. та представників: позивача 1 - В. І. В.; позивача 2 - В. І. В.; позивача 3 - В. І. В.; позивача 4 - В. І. В.; позивача 5 - В. І. В.; відповідача - З. М. А.; Ф. У. Ю.) розглянув у судовому засіданні адміністративну справу за позовом 1. Товариства з обмеженою відповідальністю "НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", 2. Товариства з обмеженою відповідальністю "АРІАДНА ТВ", 3. Товариства з обмеженою відповідальністю "ПАРНЕР ТВ", 4. Товариства з обмеженою відповідальністю "ТВ ВИБІР", 5. Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛІДЕР ТВ" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про визнання протиправним та скасування рішення.

 На підставі частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України в судовому засіданні 27 серпня 2015 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Опрос