Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения об отказе в возобновлении договора аренды земельного участка

Апелляционный административный суд
Определение от 23.07.2015 № 826/265/15

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

23.07.2015 р.

Справа N 826/265/15

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Парінова А. Б., суддів - Грибан І. О., Губської О. А., при секретарі судового засідання - Гнідіній М. Ю. (за участю представників сторін: від позивача - Я. В. О., від відповідача - Г. Л. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу приватного підприємства "Форвард" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 07 квітня 2015 року у справі за позовом приватного підприємства "Форвард" до Київської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення, встановив:

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Київської міської ради (далі по тексту - відповідач), в якому просив визнати протиправним та скасувати рішення відповідача від 13.11.2013 N 645/10133 "Про відмову в поновленні приватному підприємству "Форвард" договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування автостоянки на вул. Освіти, 1-3 у Солом'янському районі м. Києва".

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 01 квітня 2015 року визнано поважною причину пропуску приватним підприємством "Форвард" строку для звернення до адміністративного суду із позовною заявою та поновлено строк. Відмовлено у задоволенні клопотання представника Київської міської ради про залишення позовної заяви без розгляду.

Опрос