Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене распоряжения КМ Украины N 43-р от 23.01.2015

Апелляционный административный суд
Постановление от 06.08.2015 № 826/2073/15
Утратил силу

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

06.08.2015 р.

Справа N 826/2073/15

Постанову частково змінено
 постановою Вищого адміністративного суду України
 від 21 січня 2016 року

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Троян Н. М., суддів - Бужак Н. П., Твердохліб В. А. (за участю секретаря - Чеботок Д. С.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві апеляційні скарги Державної служби геології та надр України, т. в. о. Голови Державної служби геології та надр України ОСОБА_2 та Міжнародної благодійної організації "Екологія - Право - Людина" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 червня 2015 року у справі за адміністративним позовом Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання Богдана Хмельницького" та Міжнародної благодійної організації "Екологія - Право - Людина" до Кабінету Міністрів України, треті особи - Міністерство екології та природних ресурсів України, т. в. о. Голови Державної служби геології та надр України ОСОБА_2, Державна служба геології та надр України, про визнання протиправним та скасування розпорядження, встановила:

11 лютого та 23 лютого 2015 року Всеукраїнська громадська організація "Об'єднання Богдана Хмельницького" та Міжнародна благодійна організація "Екологія - Право - Людина" звернулись до суду з адміністративними позовами, в яких просили: визнати протиправними дії КМ України щодо прийняття розпорядження КМ України N 43-р від 23.01.2015 "Про тимчасове покладення виконання обов'язків Голови Державної служби геології та надр України на ОСОБА_2" (надалі - Розпорядження N 43-р) та скасувати Розпорядження N 43-р, а також, визнати протиправними дії КМ України щодо прийняття Розпорядження N 43-р та визнати протиправним та скасувати Розпорядження N 43-р, зобов'язати КМ України розглянути пропозиції Міністра екології та природних ресурсів України щодо кандидатур на посаду керівника ДСГН України та прийняти рішення про призначення на вакантну посаду відповідну кандидатуру.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 червня 2015 року в задоволенні позовних вимог Міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" відмовлено в повному обсязі, а позовні вимоги Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання Богдана Хмельницького" задоволено, шляхом визнання протиправними дій Кабінету Міністрів України щодо прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України N 43-р від 23 січня 2015 року "Про тимчасове покладення виконання обов'язків Голови Державної служби геології та надр України на ОСОБА_2", визнання протиправним та скасування розпорядження КМ України N 43-р від 23.01.2015 "Про тимчасове покладення виконання обов'язків Голови Державної служби геології та надр України на ОСОБА_2".

Державна служба геології та надр України (ДСГН), т. в. о. Голови Державної служби геології та надр України ОСОБА_2, та Міжнародна благодійна організації "Екологія - Право - Людина", не погоджуючись із зазначеною постановою, подали апеляційні скарги, в яких, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, просять суд скасувати постанову та прийняти нову, якою у задоволенні позовних вимог відмовити повністю та змінити постанову у частині відмови у задоволенні позовних, відповідно.

17 липня 2015 року через канцелярію Київського апеляційного адміністративного суду представником Кабінету Міністрів України подано заяву про приєднання до апеляційної скарги Державної служби геології та надр України, в якій просить задовольнити її вимоги в повному обсязі.

Опрос