Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене постановлений Кабинета Министров Украины от 25.03.2014 N 88 и N 89

Апелляционный административный суд
Определение от 30.07.2015 № 826/5213/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

30.07.2015 р.

Справа N 826/5213/14

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - Шурка О. І., суддів - Василенко Я. М., Степанюка А. Г., при секретарі - Дешко В. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Профспілки працівників освіти і науки України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 вересня 2014 року у справі за адміністративним позовом Профспілки працівників освіти і науки України до Кабінету Міністрів України, третя особа без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Міністерство освіти і науки України, про визнання протиправними та скасування постанов від 25.03.2014 N 88 та N 89, встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 вересня 2014 року в задоволенні позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з таким судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить апеляційну інстанцію скасувати незаконну, на його думку, постанову суду першої інстанції та постановити нову про задоволення позовних вимог.

Апелянт посилається на незаконність, необ'єктивність та необґрунтованість оскаржуваного рішення, невідповідність висновків суду дійсним обставинам справи, порушення судом норм матеріального та процесуального права, що є на його переконання підставою для скасування судового рішення.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи, доводи апеляційних скарг, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Опрос