Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании бездеятельности относительно отказа в принятии ежеквартальной отчетности по форме 2-ТП (водгосп) противоправной и незаконной

Окружной административный суд
Постановление от 23.03.2015 № 808/645/15

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

23.03.2015 р.

Справа N 808/645/15

Запорізький окружний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Каракуші С. М. (за участю: секретаря - Рибакової М. В., представника позивача - Г. О. В., представника відповідача - Д. О. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Петрівське" до Запорізького регіонального управління водних ресурсів про визнання протиправною бездіяльність, встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Петрівське" (далі - позивач або ТОВ "Петрівське") звернулось з адміністративним позовом до Запорізького регіонального управління водних ресурсів (далі - відповідач) про визнання бездіяльності щодо відмови у прийнятті від ТОВ "Петрівське" щоквартальної звітності по формі 2-ТП (водгосп) поштою згідно з листом N 1020 від 19.12.2014 протиправною та незаконною.

Позивач вважає, що дії відповідача щодо відмови в прийнятті щоквартальної звітності по формі 2-ТП (водгосп) поштою є протиправними, оскільки відповідна Інструкція щодо заповнення форми N 2-ТП (водгосп) взагалі не містить норм щодо способу подання квартальної звітності, у зв'язку з чим вважає, що підприємство має право подавати відповідну звітність поштою та у відповідача відсутні підстави для неприйняття такої звітності.

Опрос