Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и недействительным с момента принятия пункта 2 Временного порядка финансирования бюджетных учреждений, осуществления социальных выплат населению и предоставления финансовой поддержки отдельным предприятиям и организациям Донецкой и Луганской областей, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины от 7 ноября 2014 года N 595

Окружной административный суд
Постановление от 31.07.2015 № 826/19786/14
редакция действует с 02.12.2015

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

31.07.2015 р.

N 826/19786/14

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 2 грудня 2015 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - Бояринцевої М. А., суддів - Мазур А. С., Добрянської Я. І., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом 1) ОСОБА_1; 2) ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - 1) Пенсійний фонд України, 2) Міністерство фінансів України, 3) Міністерство соціальної політики України, про визнання акта незаконним, встановив:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулись ОСОБА_1 та ОСОБА_2 з позовом (з урахуванням уточнених позовних вимог) до Кабінету Міністрів України про визнання незаконним та нечинним з моменту прийняття пункт 2 Тимчасового порядку фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 року N 595.

Позивачі вважають, що вказаним нормативно-правовим актом порушуються їхні права на соціальне (пенсійне) забезпечення, оскільки вони проживають на території Донецької області, у зв'язку з чим просять суд задовольнити їх позовні вимоги повністю.

Відповідач, заперечуючи позов, вважає вказаний вище нормативно-правовий акт таким, що відповідає законам України, оскільки у Кабінету Міністрів України наявні усі повноваження для його прийняття.

Опрос