Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконной Схемы должностных окладов офицерского состава командований видов Вооруженных Сил Украины по основным должностям в размерах согласно приложению 5 приказа Министерства обороны Украины от 26 августа 2014 года N 565 "Об установлении должностных окладов лиц офицерского состава Вооруженных Сил Украины"

Окружной административный суд
Постановление от 01.07.2015 № 826/5952/15
редакция действует с 05.04.2017

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

01.07.2015 р.

N 826/5952/15

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 22 жовтня 2015 року)

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 5 квітня 2017 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Аблова Є. В., суддів - Федорчука А. Б., Шулежка В. П., при секретарі судового засідання - Мальчик І. Ю. (за участю сторін: позивача - ОСОБА_1, представник відповідача - К. А. П.), розглянувши в судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Міністерства оборони України про визнання нормативно-правового акта незаконним та таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили в частині, встановив:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_1 до Міністерства оборони України про визнання нормативно-правового акту незаконним та таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили в частині, мотивуючи позовні вимоги тим, що окремі положення наказу N 565 не відповідають актам вищої юридичної сили, наслідком чого є порушення соціального захисту, права на грошове забезпечення за типовою посадою начальника самостійного відділу командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України та проходження військової служби згідно вимог чинного законодавства.

Опрос