Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене отдельных положений постановления Кабинета Министров Украины от 18 июня 2014 года N 217

Апелляционный административный суд
Постановление от 21.07.2015 № 826/530/15
редакция действует с 18.09.2018

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

21.07.2015 р.

Справа N 826/530/15

Постанову скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду
 від 18 вересня 2018 року)

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Файдюка В. В., суддів - Чаку Є. В., Мєзєнцева Є. І., при секретарі - Ковтун І. Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Кабінету Міністрів України, Національної акціонерної компанії "Нафтобаз України" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 квітня 2015 року у справі за адміністративним позовом Комунального підприємства теплових мереж Харківського району Харківської районної державної адміністрації до Кабінету Міністрів України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Харківське обласне комунальне підприємство "Дирекція розвитку інфраструктури території", Комунальне підприємство "Чугуївтепло", Борівське комунальне підприємство теплових мереж, Ізюмське комунальне підприємство теплових мереж, Комунальне підприємство "Теплоенерго" Лозівської міської ради Харківської області, Публічне акціонерне товариство "Київенерго", Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", про скасування окремих положень постанови та визнання нечинним Порядку, встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 квітня 2015 року адміністративний позов Комунального підприємства теплових мереж Харківського району Харківської районної державної адміністрації до Кабінету Міністрів України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Харківське обласне комунальне підприємство "Дирекція розвитку інфраструктури території", Комунальне підприємство "Чугуївтепло", Борівське комунальне підприємство теплових мереж, Ізюмське комунальне підприємство теплових мереж, Комунальне підприємство "Теплоенерго" Лозівської міської ради Харківської області, Публічне акціонерне товариство "Київенерго" про скасування окремих положень постанови та визнання нечинним Порядку - задоволено частково.

Визнано незаконним та нечинним пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року N 217 "Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу" з 02 липня 2014 року.

Не погоджуючись з таким рішенням, відповідач звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати зазначену постанову суду та ухвалити нову, якою відмовити в задоволенні позову.

Разом з апеляційною скаргою відповідачем було подано клопотання про залучення як третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Кабінету Міністрів України - Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Крім того, 23 червня 2015 року до канцелярії суду було подано клопотання Національної акціонерної компанії "Нафтобаз України" про залучення як третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.

Опрос