Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения о корректировке таможенной стоимости товаров, карточки отказа в принятии таможенной декларации

Апелляционный административный суд
Постановление от 09.07.2014 № 876/15657/13

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

09.07.2014 р.

Справа N 876/15657/13

Львівський апеляційний адміністративний суд в складі: головуючого - судді Дяковича В. П., суддів - Іщук Л. П., Онишкевича Т. В. (за участю секретаря судового засідання - Сердюк О. Ю., представника позивача - ОСОБА_1, представника відповідача - Г. О. В.), розглянувши в відкритому судовому засіданні в місті Львові апеляційну скаргу Ягодинської митниці Міндоходів України на постанову Волинського окружного адміністративного суду від 27 листопада 2013 року по справі N 803/2373/13-а за позовом фізичної особи - підприємця ОСОБА_3 до Ягодинської митниці Міндоходів України, Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області про скасування рішення про коригування митної вартості товарів, картки відмови у прийнятті митної декларації, встановив:

13 листопада 2013 року фізична особа-підприємець ОСОБА_3 звернулася до суду з адміністративним позовом, яким просила визнати протиправним та скасувати рішення про коригування митної вартості товарів N 205000006/2013/000051/1 від 07 червня 2013 року та картку відмови у прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів комерційного призначення N 205070000/2013/00069 від 07 червня 2013 року; стягнути з Державного бюджету України на її користь надмірно сплачену суму митних платежів в розмірі 23860,83 грн.

Постановою Волинського окружного адміністративного суду від 27 листопада 2013 року адміністративний позов задоволено повністю.

Ягодинська митниця постанову суду першої інстанції оскаржила, подала апеляційну скаргу, зазначивши, що оскаржувана постанова винесена з порушенням норм матеріального та процесуального права. Просить постанову суду скасувати та прийняти нову, якою в задоволенні позову відмовити повністю.

На обґрунтування вимог апеляційної скарги вказує, що при здійсненні митного оформлення вантажу за митною декларацією посадою особою Ягодинської митниці було виявлено, що у наданих декларантом до митного оформлення документах не містилось усіх відомостей, які б підтверджували числові значення складових митної вартості товару. Зокрема, були виявлені неточності, стосуються сорту яблук, а саме чи не був під виглядом другого сорту переміщений через митний кордон України перший сорт товару, вартість якого є вищою. У відповідності до пункту 2.3 Правил заповнення декларації митної вартості посадовою особою митного органу у графі "Для відміток митниці" декларації митної вартості було зроблено запис про необхідність подання в порядку статті 53 МК України додаткових документів, що підтверджують митну вартість товарів. У зв'язку з не підтвердженням уповноваженою особою декларанта про подання додаткових документів та небезпеки псування переміщуваного товару декларанту було відмовлено у митному оформленні товару.

В судовому засіданні представник позивача надав пояснення та заперечив проти доводів апеляційної скарги, а представник відповідача підтримав їх.

Опрос