Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О запрещении ввозить на территорию Украины продукцию и взыскании морального вреда

Районный суд
Решение от 16.05.2013 № 1304/11619/12

ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЛЬВОВА

РІШЕННЯ

16.05.2013 р.

Справа N 1304/11619/12

Галицький районний суд м. Львова у складі: головуючого - судді Юрківа О. Р., при секретарі - Чорненькій К. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Львові цивільну справу за позовом Роквул Інтернешнл А/С (Rockwool International A/S) до ОСОБА_1, Львівської митниці про припинення дій, які порушують права, та стягнення моральної шкоди, встановив:

позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1, Львівської митниці, про заборону фізичній особі ОСОБА_1 ввозити на територію України будь-яку продукцію під торговою маркою "ROCKWOOL" з комерційною метою без дозволу Компанії "Роквул Інтернешнл А/С"; стягнути солідарно з ОСОБА_1 та Львівської митниці на користь Компанії "Роквул Інтрнешнл А/С" моральну шкоду в розмірі 6000,00 грн., та завдані збитки в сумі 4423,03 грн.

В обґрунтування позовних вимог покликається на те, що позивач є власником інтелектуальних прав на торговельну марку "ROCKWOOL", що підтверджується Свідоцтвом на знак для товарів і послуг N 16715 від 16.10.2000 року. В квітні 2012 року знак для товарів та послуг "ROCKWOOL" було зареєстровано в Митному реєстрі України. 19.11.2012 року відповідачем ОСОБА_1 було подано митну декларацію для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних з провадженням підприємницької діяльності, а саме матів теплоізоляційних з мінеральної вати на основі базальту марки "ROCKWOOL", в рулонах (загальна кількість 138 шт. по 3,5 кв. м), загальною площею 483 кв. м, країна походження - Польща. Рішенням Львівської митниці було призупинено митне оформлення товару. Вважає, що діями відповідачів порушено його права власника свідоцтва, передбачені Законом України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг".

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги уточнив, просить заборонити фізичній особі ОСОБА_1 ввозити на територію України будь-яку продукцію під торговою маркою "ROCKWOOL" з комерційною метою без дозволу Компанії "Роквул Інтернешнл А/С"; стягнути солідарно з ОСОБА_1 та Львівської митниці на користь Компанії "Роквул Інтрнешнл А/С" завдані збитки в сумі 4423,03 грн. та судові витрати.

Опрос