Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности на квартиру

Апелляционный суд
Решение от 10.09.2014 № 139/452/14-ц, 22-ц/772/2348/2014

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

10.09.2014 р.

Справа N 139/452/14-ц

 

Провадження N 22-ц/772/2348/2014

Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Вінницької області в складі: головуючого - Кучевського П. В., суддів - Панасюка О. С., Медвецького С. К., при секретарі - Руденко О. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за апеляційною скаргою Мурованокуриловецької селищної ради на рішення Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області від 26 червня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Мурованокуриловецької селищної ради, третя особа на стороні відповідача - орган приватизації житлового фонду територіальної громади Мурованокуриловецької селищної ради, про визнання права власності на квартиру, встановила:

У травні 2014 року ОСОБА_2 звернулася до суду із вище вказаним позовом.

Рішенням Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області від 26 червня 2014 року позов задоволено частково, визнано відмову органу приватизації житлового фонду територіальної громади Мурованокуриловецької селищної ради у наданні дозволу на приватизацію житлової квартири безпідставною. Визнати за ОСОБА_2 та членами її сім'ї право власності на квартиру в порядку приватизації державного майна, що є у комунальній власності.

Не погоджуючись з рішенням Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області від 26 червня 2014 року, Мурованокуриловецька селищна рада звернулася до Апеляційного суду Вінницької області з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове рішення по справі, яким відмовити у задоволенні позову ОСОБА_2, посилаючись при цьому на порушення судом норм матеріального та процесуального права.

Колегія суддів, перевіривши законність та обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги, та вимог, заявлених у суді першої інстанції, вважає, що апеляційна скарга Мурованокуриловецької селищної ради підлягає до задоволення з наступних підстав.

Опрос