Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене налогового уведомления-решения

Апелляционный административный суд
Определение от 26.02.2015 № 814/3198/14

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

26.02.2015 р.

Справа N 814/3198/14

Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії: (доповідача) судді - Стас Л. В., суддів - Турецької І. О., Косцової І. П. (за участю: секретаря - Шановської М. О., представника позивача - К. М. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області на постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 05 листопада 2014 року по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Туристична база "Південний Буг" до Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області про визнання протиправними дії, визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Туристична база "Південний Буг" (далі по тексту - позивач, підприємство, Товариство) звернулось до адміністративного суду з позовом про визнання протиправними дії Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області (далі по тексту - відповідач, ДПІ) щодо безпідставного застосування обмежуючих норм податкового законодавства, невиконанні своїх обов'язків, що спричинило негативні наслідки для підприємства, а також про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 06.10.2014 року N 0017521501, яким суб'єкту господарювання відмовлено у наданні бюджетного відшкодування з податку на додану вартість за 2 квартал 2014 року в сумі 304972 грн.

Постановою Миколаївського окружного адміністративного суду від 05 листопада 2014 року - позов задоволено частково. Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління Міндоходів у Миколаївській області від 06.10.2014 р. оку N 0017521501. В іншій частині позовних вимог - відмовлено.

Опрос