Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве предоставить заключение в части достоверности/недостоверности сведений, указанных в декларации об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера за 2014 год, относительно наличия имущества, приобретенного за время пребывания на должностях, указанных в Законе "Об очищении власти"

Окружной административный суд
Постановление от 09.06.2015 № 825/1577/15-а

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

09.06.2015 р.

Справа N 825/1577/15-а

Чернігівський окружний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Д'якова В. І. (за участю секретаря - Воєдило Л. П.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Чернігові справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Запорізькому районі Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області, третя особа - управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області, про зобов'язання вчинити дії, встановив:

ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Запорізькому районі Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області (далі - ДПІ у Запорізькому районі), третя особа - управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області, в якому просив суд:

- визнати протиправною бездіяльність ДПІ у Запорізькому районі щодо ненадання висновку про встановлення достовірність/недостовірність відомостей, вказаних у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік ОСОБА_1 щодо наявності майна, набутого ОСОБА_1 за час перебування на посадах зазначених у пунктах 1 - 10 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про очищення влади", та відповідність /не відповідність наявній податковій інформації про майно ОСОБА_1, а також про відповідність/невідповідність вартості майна, вказаного у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік, набутого ОСОБА_1 за час перебування на посадах зазначених у пунктах 1 - 10 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про очищення влади", наявній податковій інформації про доходи, отримані ОСОБА_1 із законних джерел;

Опрос