Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приказа относительно проведения документальной плановой выездной проверки

Окружной административный суд
Постановление от 05.05.2015 № 826/4109/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

05.05.2015 р.

N 826/4109/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Аблова Є. В., розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Діавест - Комп'ютерний світ" до Державної податкової інспекції у Голосіївському районі Головного управління ДФС у м. Києві про скасування наказу, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до ДПІ у Голосіївському районі Головного управління ДФС у м. Києві про скасування наказу N 104 від 27 січня 2015 року "Про проведення документальної планової виїзної перевірки" Державною податковою інспекцією у Голосіївському районі Головного управління ДФС у м. Києві.

Адміністративний позов позивач мотивує протиправністю оскаржуваного наказу, який винесений на підставах, у межах повноважень, але не у спосіб, передбачений Законом N 71-VIII від 28.12.2014 р., оскільки обсяг доходів за 2014 р. склав менше 20 мільйонів, що обмежує право контролюючого органу на проведення планової перевірки.

В судове засідання, представник позивача, не з'явився, про час, дату, та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

Представник відповідача, в судовому засіданні, проти позову заперечував, посилаючись на призначення та проведення перевірки відповідно до вимог чинного законодавства, оскільки оскаржувану перевірку призначено на підставі п. 77.1 ст. 77 Податкового кодексу та передбачено в плані графіку.

Відповідно до ч. 6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи в судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомленні про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Опрос