Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановлений Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, N 583, 584, 613 от 03.03.2015 и N 220 от 26.02.2015

Апелляционный административный суд
Определение от 09.06.2015 № 826/5826/15

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

09.06.2015 р.

Справа N 826/5826/15

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Шостака О. О., суддів - Мамчура Я. С., Желтобрюх І. Л., при секретарі - Лебедєвій Ю. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу Громадської організації "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області" на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 03 квітня 2015 року у справі за адміністративним позовом Громадської організації "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Публічне акціонерне товариство "Київенерго", Національна акціонерна компанія "Нафтогаз Україна", про скасування постанов, встановила:

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 03 квітня 2015 року в задоволені клопотання про забезпечення позову було відмовлено. Не погоджуючись із прийнятими судовими рішеннями, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу суду від 03.04.2015 року та прийняте нове рішення. Свої вимоги обґрунтовує тим, що судом першої інстанції було порушено норми матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи. Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи, доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає необхідним апеляційну скаргу Громадської організації "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області" залишити без задоволення, а ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 03 квітня 2015 року залишити без змін, виходячи із наступного. Відповідно до ст. 159 КАС України судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин у адміністративній справі, підтверджених такими доказами, які були досліджені в судовому засіданні. Згідно ст. 200 КАС України суд апеляційної інстанції залишає скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права. Згідно ч. 1 ст. 117 КАС України суд за клопотанням позивача або з власної ініціативи може постановити ухвалу про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову, якщо існує очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивача до ухвалення рішення в адміністративній справі, або захист цих прав, свобод та інтересів стане неможливим без вжиття таких заходів, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат, а також якщо очевидними є ознаки протиправності рішення, дії чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень.

Позивачем не було надано до суду доказів, які б свідчили про наявність обставин, визначених ч. 1 ст. 117 КАС України, зокрема, що захист його прав, свобод та інтересів стане неможливим без вжиття таких заходів, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос