Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене распоряжения исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) N 1552 от 29.12.2014 г.

Апелляционный административный суд
Постановление от 02.06.2015 № 826/1445/15

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

02.06.2015 р.

Справа N 826/1445/15

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого, судді - Федотова І. В., суддів: Губської Л. В., Оксененка О. М., при секретарі - Бащенко Н. С., розглянувши у відкритому судовому засіданні, в приміщенні суду, апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "УМГХ.Укрмедіа Груп Холдінг" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 07 квітня 2015 р. у справі за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "УМГХ.Укрмедіа Груп Холдінг" до Київської міської державної адміністрації, третя особа - Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання частково недійсним розпорядження щодо скасування дозволів, встановила:

Товариство з обмеженою відповідальністю "УМГХ.Укрмедіа Груп Холдінг" (далі - ТОВ "УМГХ.Укрмедіа Груп Холдінг", позивач) звернулося до суду з позовом до Київської міської державної адміністрації, третя особа Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про визнання незаконним та скасування розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) N 1552 від 29.12.2014 р. в частині скасування дозволів N 29227-11-П-1, N 23041-08-П-1 на розміщення об'єктів зовнішньої реклами (п. п. 5, 6 переліку дозволів на розміщення зовнішньої реклами, що скасовуються в додатку до розпорядження N 1552 від 29.12.2014 р.).

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 07 квітня 2015 року в задоволенні адміністративного позовну відмовлено.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції, як таку, що постановлена з неповним з'ясуванням обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального та процесуального права, та ухвалити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги.

В судове засідання сторони не з'явились, про день, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, у зв'язку із чим, колегія суддів, на підставі ч. 6 ст. 12, ч. 1 ст. 41, ч. 4 ст. 196 КАС України розглядає справу за їх відсутності без фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Опрос