Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения НКЦБФР N 1066 от 12 августа 2014 года

Окружной административный суд
Постановление от 02.06.2015 № 826/812/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

02.06.2015 р.

N 826/812/15

Окружний адміністративний суд міста Києва в складі головуючого, судді - Качура І. А., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Приватного підприємства "БАШТА ПЛЮС" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання недійсним рішення, зобов'язання вчинити дії, встановив:

До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулось Приватне підприємство "БАШТА ПЛЮС" (надалі також - позивач) з позовом до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, (надалі також - відповідач), в якому просило:

- визнати недійсним Рішення НКЦПФР N 1066 від 12 серпня 2014 року у частині п. 1 Рішення N 1066, щодо зобов'язання ПП "БАШТА ПЛЮС" усунути порушення законодавства про цінні папери та фондовий ринок;

- зобов'язати НКЦПФР скасувати випуск акцій ЗАТ "БАШТА ПЛЮС";

- стягнути з відповідача судові витрати.

В обґрунтування позовних вимог позивач покликався на те, що ПП "БАШТА ПЛЮС" не є учасником РИНКУ цінних паперів в Україні, а ЗАТ "БАШТА ПЛЮС" припинило своє існування, як юридична особа, що була учасником ринку цінних паперів та емітентом акцій ще у 2003 році, то вимога до ПП "БАШТА ПЛЮС" вчиняти дії від імені ЗАТ "БАШТА ПЛЮС" є нікчемною, а як наслідок спірне рішення має бути визнане у судовому порядку недійсним.

Опрос