Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправной бездеятельности относительно неназначения Председателя Антимонопольного комитета Украины

Окружной административный суд
Постановление от 03.06.2015 № 826/6179/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

03.06.2015 р.

N 826/6179/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого, судді - Мазур А. С., суддів: Кротюка О. В., Літвінової А. В., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Прем'єр-Міністра України Я. А. П., Голови Верховної Ради України Г. В. Б., в. о. Голови Антимонопольного комітету України Б. М. Я., за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів - Верховної Ради України, про визнання бездіяльності протиправною, встановив:

ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 звернулись з адміністративним позовом до Прем'єр-Міністра України Я. А. П., Голови Верховної Ради України Г. В. Б., в. о. Голови Антимонопольного комітету України Б. М. Я., за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів - Верховної Ради України, про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії, а саме: визнання протиправною бездіяльності - Прем'єр-Міністра України Я. А. П., що полягає у невиконанні тривалий час та у розумні строки своїх повноважень відповідно до ст. 85 Конституції України щодо внесення до Верховної Ради України подання про призначення Голови Антимонопольного комітету України, в період з 27.11.2014 р. по даний час; Голови Верховної Ради України Г. В. Б., у зв'язку з невиконанням вимог Конституції України та Закону України "Про Регламент Верховної Ради України", що полягає у невикористанні повноважень для звернення до Прем'єр-Міністра України Я. А. П. з вимогою щодо внесення подання про призначення Голови Антимонопольного комітету України, в період з 27.11.2014 р. по даний час; в. о. Голови Антимонопольного комітету України Б. М. Я., що полягає у неприйнятті жодних заходів реагування для усунення порушення Конституції України та припинення протиправної бездіяльності Прем'єр-Міністра України Я. А. П. щодо невнесення подання про призначення Голови Антимонопольного комітету України, в період з 27.11.2014 р. по даний час; зобов'язання Прем'єр-Міністра України Я. А. П. внести до Верховної Ради України подання про призначення Голови Антимонопольного комітету України.

В судовому засіданні 26.05.2015 р. позивачами ОСОБА_1, ОСОБА_4 заявлено усне клопотання про зменшення позовних вимог, зокрема, про виключення позовної вимоги щодо зобов'язання Прем'єр-Міністра України Я. А. П. внести до Верховної Ради України подання про призначення Голови Антимонопольного комітету України, оскільки Постановою Верховної Ради України від 19.05.2015 N 438-VIII призначено на посаду Голови Антимонопольного комітету України ОСОБА_9.

Позовні вимоги обґрунтовані наступним:

Опрос