Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании частично недействительным постановления Кабинета Министров Украины от 21.01.2015 N 17

Апелляционный административный суд
Определение от 19.05.2015 № 826/3239/15
редакция действует с 30.08.2018

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

19.05.2015 р.

Справа N 826/3239/15

Ухвалу залишено без змін
(згідно з постановою Верховного Суду
 від 30 серпня 2018 року)

Київський апеляційний адміністративний суд у складі: головуючого, судді - Грищенко Т. М., суддів: Лічевецького І. О., Мацедонської В. Е., при секретарі - Киш С. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 квітня 2015 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України, треті особи: Міністерство юстиції України, Державне підприємство "Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень", про визнання частково нечинною постанови, встановив:

ОСОБА_2 звернулася до суду з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України треті особи: Міністерство юстиції України, Державне підприємство "Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень", і просила визнати незаконним та нечинним пункт 5 постанови Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 17 "Питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції" з моменту прийняття в частині віднесення цілісного майнового комплексу державного підприємства "Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень" до сфери управління Міністерства юстиції України; зобов'язати Кабінет Міністрів України дати доручення компетентному органу виконавчої влади підготувати проект постанови Кабінету Міністрів України про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства "Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень" до сфери управління органу виконавчої влади, завдання діяльності якого, співпадають з функціональним призначенням його державного підприємства.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 квітня 2015 року у задоволені адміністративного позову відмовлено повністю.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, позивач подала апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову та постановити нове рішення, яким задовольнити позов в повному обсязі, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

ОСОБА_2 в судовому засіданні свою апеляційну скаргу підтримала.

Відповідач в особі представника Кабінету Міністрів України проти доводів апеляційної скарги заперечила.

Опрос