Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве Национального банка Украины воздержаться от ограничительных мер на владение, пользование и распоряжение текущими и депозитными счетами клиентами уполномоченных банков, которые не являются резидентами Украины

Апелляционный административный суд
Определение от 02.06.2015 № 826/14456/14
редакция действует с 10.09.2015

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

02.06.2015 р.

Справа N 826/14456/14

Ухвалу залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 10 вересня 2015 року)

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого, судді - Горбань Н. І., суддів: Земляної Г. В., Сорочка Є. О., при секретарі - Драч М. Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 27.02.2015 року у справі за його адміністративним позовом до Національного банку України про зобов'язання вчинити дії, встановила:

ОСОБА_2 звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Національного банку України про зобов'язання відповідача (НБУ) утриматися від обмежувальних заходів на володіння, користування та розпорядження поточними та депозитними рахунками клієнтами уповноважених банків, які не є резидентами України, при прийнятті нових постанов НБУ, зобов'язання відповідача (НБУ) внести нижчезазначені зміни в текст постанови Правління НБУ N 758 від 01 грудня 2014 року: підпункт 4 пункту 6 доповнити словами: "Перекази в іноземній валюті за межі України з поточних рахунків фізичних осіб - нерезидентів здійснюються без обмеження суми". Також позивач у доповненні до позовних вимог просив суд зобов'язати Голову НБУ Гонтареву Валерію Олексіївну компенсувати громадянину ОСОБА_2 середню вартість двох авіаційних перельотів по маршруту Київ - Гамбург та Гамбург - Київ.

Опрос