Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О лишении родительских прав и взыскании алиментов

Районный суд
Решение от 18.02.2014 № 139/30/14-ц

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

18.02.2014 р.

Справа N 139/30/14-ц

18 лютого 2014 року Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області в складі: головуючого, судді - Коломійцевої В. І., секретаря - Хонькович Л. І. (з участю прокурора - Я. І. В., представника позивача - В. С. В., відповідача ОСОБА_2, її представника - адвоката ОСОБА_3, заінтересованої особи ОСОБА_4), розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт Муровані Курилівці цивільну справу за позовом служби у справах дітей Мурованокуриловецької районної державної адміністрації до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів, встановив:

Служба у справах дітей Мурованокуриловецької районної державної адміністрації звернулася до суду із позовом до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів. Свої вимоги обґрунтовує тим, що відповідач є матір'ю малолітніх дітей: ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_3. ОСОБА_2 зловживає спиртними напоями, веде аморальний спосіб життя, ніякої участі у вихованні та утриманні дітей не приймає, матеріальної допомоги не надає, їхнім життям не цікавиться. На даний час діти проживають з батьком ОСОБА_4 в смт Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області. За весь час проживання дітей з батьком мати жодного разу їх не навідувала. Тому просить позбавити ОСОБА_2 батьківських прав щодо неповнолітніх дітей та стягнути з неї аліменти в розмірі частини всіх видів заробітку, але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно до їх повноліття.

В судовому засіданні представник позивача В. С. В. позовні вимоги підтримав за обставин викладених у позовній заяві. Просив задоволити. Додатково суду пояснив, що висновок органу опіки та піклування Мурованокуриловецької РДА про доцільність позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 щодо її малолітніх дітей був прийнятий на підставі висновку районної комісії з питань захисту прав дитини Мурованокуриловецької РДА.

Опрос