Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении препятствий в пользовании собственностью путем выселения и вселения

Районный суд
Решение от 17.12.2014 № 139/934/14-ц

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

17.12.2014 р.

Справа N 139/934/14-ц

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області в складі: головуючого - судді Добровольського В. В., секретаря - Пилипчук В. П., з участю: позивача - ОСОБА_1, представника позивача - ОСОБА_2, відповідачів: ОСОБА_3, ОСОБА_4, представника відповідача: ОСОБА_3, ОСОБА_5, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за первісним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, про усунення перешкод у користуванні власністю шляхом виселення та вселення, зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про визнання права власності на частку спадкового майна та визнання свідоцтва про право на спадщину недійсним, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом, зазначивши, що 27 червня 2007 року державним нотаріусом Мурованокуриловецької державної нотаріальної контори Вінницької області йому було видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом після смерті матері. Спадкове майно, на яке видано свідоцтво, складається із житлового будинку, що знаходиться в АДРЕСА_1. Отримавши в спадок від матері даний будинок, він хоче використовувати його для особистого проживання та проживання членів своєї сім'ї.

В будинку по АДРЕСА_1 зареєстровані ОСОБА_4 та ОСОБА_3 - відповідачі по справі. Дані обставини заважають йому повноцінно користуватись вказаним будинком, адже він з сім'єю не має до відповідачів жодного відношення та не зобов'язаний узгоджувати з ними умови користування та розпорядження будинком. Відповідачі не належним чином користуються його власністю, будинок руйнується, поточний ремонт не здійснюється, комунальні послуги (електропостачання тощо) ними не оплачується. Крім того, ОСОБА_4 зловживає спиртними напоями, відповідачі сварливою поведінкою, полюбляють з будь-якого приводу спричиняти конфлікт, що унеможливлює їхнє спільне проживання в одному будинку і, зважаючи на його похилий вік, створює додаткові хвилювання та погіршення стану його здоров'я.

Опрос