Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене постановления Кабинета Министров Украины N 442 от 10.09.2014 "Об оптимизации системы центральных органов исполнительной власти"

Апелляционный административный суд
Определение от 21.05.2015 № 826/15112/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

21.05.2015 р.

Справа N 826/15112/14

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді - Кучми А. Ю., суддів: Аліменка В. О., Безименної Н. В., за участю секретаря - Козлової І. І., розглянувши за відсутності осіб, які беруть участь в справі, без здійснення фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу відповідно до ст. 41 КАС України у відкритому судовому засіданні в залі суду апеляційну скаргу Професійної спілки працівників галузі земельних відносин України, Державної інспекції сільського господарства України (особа, яка приєдналась до апеляційної скарги) на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 02.12.2014 у справі за адміністративним позовом Професійної спілки працівників галузі земельних відносин України до Кабінету Міністрів України, треті особи без самостійних вимог на стороні позивача: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Державна інспекція сільського господарства України, про визнання незаконною та скасування постанови, встановила:

Професійна спілка працівників галузі земельних відносин України звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України про визнання незаконною та скасування постанови Кабінету Міністрів України N 442 від 10.09.2014 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади".

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 02.12.2014 у задоволенні вищевказаного адміністративного позову відмовлено.

Не погоджуючись з судовим рішенням, Професійна спілка працівників галузі земельних відносин України, Державна інспекція сільського господарства України (особа, яка приєдналась до апеляційної скарги) подали апеляційну скаргу, в якій просять скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що постановлена з порушенням норм матеріального права, та ухвалити нову, якою задовольнити позовні вимоги повністю.

Опрос