Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения Киевского городского совета от 13 ноября 2013 года N 645/10133

Окружной административный суд
Постановление от 07.04.2015 № 826/265/15

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

07.04.2015 р.

N 826/265/15

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва - Данилишин В. М. розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом приватного підприємства "Форвард" до Київської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення відповідача.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Приватне підприємство "Форвард" (далі - позивач, ПП "Форвард") звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва із позовом до Київської міської ради (далі - відповідач, міськрада) про визнання протиправним та скасування рішення відповідача від 13 листопада 2013 року N 645/10133 (далі - оскаржуване рішення).

В обґрунтування позову представник позивача зазначив, що оскаржуване рішення є протиправним та підлягає скасуванню, оскільки позивач звернувся до відповідача із листом-повідомленням з метою укладення договору оренди на новий строк. Позивач не отримав заперечень на лист-повідомлення, тому він продовжує використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням та сплачує орендні платежі відповідно до договору оренди.

У ході судового розгляду справи представник позивача підтримав позов та просив задовольнити його повністю, а представники відповідача не визнали позов та просили відмовити у його задоволенні повністю з підстав, зазначених у письмових запереченнях проти позову, наданих суду разом із доказами на їх обґрунтування у судовому засіданні 09 лютого 2015 року.

У судове засідання 16 лютого 2015 року представник позивача не прибув, хоча про дату, час та місце судового розгляду справи сторона позивача повідомлена належним чином. Разом з тим 16 лютого 2015 року до суду через канцелярію від представника позивача надійшло письмове клопотання про розгляд справи у порядку письмового провадження.

Опрос