Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании заключенным дополнительного соглашения

Хозяйственный суд
Решение от 24.11.2014 № 910/17445/14

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

24.11.2014 р.

Справа N 910/17445/14

Господарський суд міста Києва у складі: головуючого - судді Головіної К. І., при секретарі судового засідання - Мельник Ю. О., розглянувши матеріали справи за позовною заявою Приватного підприємства "Форвард" до Київської міської ради (за участю прокуратури міста Києва на стороні відповідача) про визнання укладеною додаткової угоди (за участю представників: від позивача - не з'явився, від відповідача - Д. О. С., представник за довіреністю [...], прокурор - П. М. Є., посвідчення [...]), встановив:

До господарського суду м. Києва звернулось Приватне підприємство "Форвард" з позовом до Київської міської ради про визнання укладеною додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 01.11.2007 р.

В обґрунтування своїх вимог позивач посилається на наявність підстав для визнання поновленим вказаного договору оренди земельної ділянки від 01.11.2007 р. з огляду на відсутність відповідних заперечень з боку відповідача протягом одного місяця після закінчення строку дії договору. Позивач зазначає, що він продовжує користуватися земельною ділянкою та належним чином виконує обов'язки орендаря, визначені договором, а значить у нього виникло переважне право на продовження дії договору оренди, відповідно до ст. 33 Закону України "Про оренду землі".

У позові Приватне підприємство "Форвард" просить суд визнати укладеною додаткову угоду від 01.11.2013 р. до договору оренди земельної ділянки від 01.11.2007 р. між Приватним підприємством "Форвард" та Київською міською радою в редакції позивача.

Опрос